Kİralama Koşulları

SÜRÜCÜ BİLGİLERİ:
Tüm araçlarımız Rent a Car Kaskoludur ve rent a car kaskosu fiyatlara dahildir. Kiralayacağınız aracı yalnızca rezervasyon formunda belirtilen kişi tarafından kullanabilir. 3. kişiler tarafından aracın kullanılması halinde meydana gelebilecek hasarlarda, hiçbir hasar güvencesi geçerli değildir.

İLAVE SÜRÜCÜ:
Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür.

EHLİYET VE YAŞ:
Binek grubu otoları en az 1 yıllık ehliyete sahip ve 23 yaşındaki, ticari grup otoları en az 2 yıllık ehliyete sahip ve 25 yaşındaki kişiler kiralayabilir.

KİRALAMA SÜRESİ:
Firmamızdan sadece kurumsal kiralama hizmeti verilmektedir. En az kiralama süremiz 1 yıldır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için ofislerimizi arayınız.

FİYATLAR:
Fiyatlara  bakım, kasko ve üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları çerçevesinde ) sigorta garantisi dahil, aksi belirtilmedikçe katma değer vergisi (KDV) dahildir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve rehber istek üzerine temin edilir. Araç teslimatları ücretsizdir, tüm illerdeki ofis lokasyonumuza 5 km geçen mesefalerde ekstra ücret uygulanmaktadır.

SİGORTA:
Sektörün önde gelen sigorta şirketlerinin teminatı altında bulunan poliçe sistemimize göre şirketimizden kiralayacağınız tüm araçlar ve sürücüleri, kasko ve zorunlu trafik poliçelerine ek olarak, Ferdi Kaza ve İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası da dahil olmak üzere 4 geniş teminatlı poliçe ile tam korumalı teminat altına alınmıştır ve bu tür sigortalar fiyatlarımıza dahildir ek bir ücret söz konusu değildir. 1500 TL ye kadar olan tüm hasarlar sigorta kapsamı dışındadır.

LCF Sigorta:
( Lastik Cam Far ) : kaza haricinde bu bölgelerde oluşan ve kaza raporu gerektirmeyen küçük hasarları (cam,far çatlağı , lastik ) karşılayan kasko dışı mecburi olmayan bir fondur.Ekstra ödeyerek bu fondan yararlanabilirsiniz.(LCF teminatı araç grubuna göre değişiklik gösterebilir)

Kaza Veya Çalınma Durumu:
Herhangi bir kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza, hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3.şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir.Daha fazla bilgi için ofisimizden bilgi alabilirsiniz. Kaza durumunda araçın serviste kaldığı günler iş kaybı olduğundan dolayı   gün yatma bedeli uygulanmaktadır.

Gizlilik
Tanımlama bilgisi, web sayfası sunucumuz tarafından sabit sürücünüze yerleştirilen küçük bir metin dosyasıdır. Tarayıcınızdaki ayarları değiştirerek, bir tanımlama bilgisini kullanmayı ya da kullanmamayı tercih edebilirsiniz.Sitemiz üzerinden gerçekleştirilen araç kiralama işlemlerinizde SSL adı verilerin güvenlik teknolojisi kullanılmaktadır.Kredi kartı bilgileriniz hiçbir ortamda kesinlikle saklanmayıp onay için doğrudan bankanıza iletilmektedir.

Bilgilerinizi Nasıl Koruyor?
Kredi kartı detayları vb. güvenlik gerektiren bilgiler gerekli olduğunda Secure Socket Layer ( SSL ) adı verilen şifreleme teknolojisini kullanıyoruz. Kredi Kartı bilgileriniz 5464 yasa gereği hiçbir ortamda kesinlikle saklanmaz.

Müsaitlik Durumu :
Kiralamış olduğunuz araç kiraladığınız tarihte müsait değil ise aynı sınıf araç veya  bir üst sınıf araç sizlere tahsis edilir.

TESLİM / İADE:
Kiralamak istediğiniz tüm sınıf araçlarımız istediğiniz adrese teslim edilebilir. Kiraladığınız aracı farklı bir ofisimizde ( Ankara, İstanbul, İzmir veya Antalya da) teslim etmeniz gerekiyorsa ekstra ücret dahilinde aracı farklı bir lokasyondan teslim alınabilmektedir. Detaylı bilgi için önceden ofisimizle iletişime geçip bilgi almanız gerekmektedir.

TRAFİK CEZALARI:
Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların herhangi bir nedenle resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir.

 

Referans Araç

Markalarımız

Yukarı